Loading...

Semperit is a global rubber company. The product range extends from hydraulic and industrial hoses (Semperflex) and conveyor belts (Sempertrans) to moulded parts such as handrails (Semperform) and industrial profiles (Semperseal) through to examination, protective and surgical gloves (Sempermed). With our quality products, we have been well positioned for almost 200 years and distribute them in more than 100 countries.

Pénzügyi asszisztens

Pénzügyi asszisztens (2 év határozott idő)

Feladatok:

  • Beérkező számlák ellenőrzése, iktatása, kiegyenlítése
  • Pénzügyi teljesítések futtatása az SAP-ban, az utalás betöltése elektronikus banki rendszerbe, bankkivonatok, kompenzálások könyvelésre előkészítése
  • A bejövő számlák könyvelése a könyvelő akadályoztatása esetén(betegség, szabadság) illetve a zárási időszakban.
  • Kimenő számlák kezelése
  • Vevők pénzügyi teljesítésének, a fizetési határidők figyelemmel kísérése, fizetési felszólítások kezelése.
  • Szállítókkal és vevőkkel kapcsolatos követelések és kötelezettségek egyeztetése, anyavállalattal történő heti egyeztetés
  • Aging List elkészítése, Prisma jelentés összeállítása
  • A Semperform Kft. bankszámla és készpénzforgalmának kezelés
  • Likviditási tervek készítése
  • INTRASTAT és környezetvédelmi termékdíj bevalláshoz adatszolgáltatás
  • Részvétel havi zárásban, adatok előkészítése a kontroller számára
  • KPI adatok rögzítése és nyomonkövetése
  • Közreműködés a könyvvizsgálatban, a szükséges adatok előkészítése

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Számviteli- és adójogszabályok naprakész ismerete
  • Mérlegképes könyvelői ismeretek
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói SAP-ismeretek
  • Precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés, önálló
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • A munkaviszony 2 éves határozott időre szól

Job Segment: ERP, SAP, Technology